۱۳۸۸ مهر ۲۶, یکشنبه

وقوع حادثه تروریستی و شهادت عده ای فرماندهان دفاع مقدس در این حادثه

در پی وقوع حادثه تروریستی صبح امروز یکه شنبه ۲۶/۷/۸۸ سردار سرتیپ شریف در گفتگو با واحد مرکزی خبر گفت: در این حادثه تروریستی که حدود ساعت 8 صبح امروز در محل برگزاری پنجمین نشست سران قبایل و طوایف در منطقه پیشین بلوچستان روی داد یکی از مزدوران استکبار جهانی با انفجار مواد منفجره همراه خود، موجب به شهادت رسیدن این فرماندهان سپاه شد.

وی افزود: در این حادثه علاوه بر سردار سرتیپ پاسدار نور علی شوشتری و سردار سرتیپ پاسدار محمدزاده، مرادی فرمانده سپاه ایرانشهر و علویان فرمانده تیپ امیرالمومنین سپاه سیستان و بلوچستان نیز به شهادت رسیدند.

سردار شریف با بیان اینکه در این حادثه تروریستی همچنین شمار دیگری از مردم منطقه از جمله چند تن از سران طوایف به شهادت رسیدند ، گفت: بیش از 20 تن از مردم منطقه نیز در این حادثه زخمی شدند.

وی افزود: سردار سرتیپ پاسدار شوشتری که جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه نیز بود پس از به عهده گرفتن مسئولیت قرارگاه عملیاتی سپاه در جنوب شرق کشور در طول پنج ماه گذشته با برگزاری چند جلسه با مردم و سران قبایل و طوایف استان سیستان و بلوچستان، چگونگی تامین امنیت پایدار در شرق کشور را بررسی کرده بود.

سردار شریف گفت: مشارکت مردم منطقه در ایجاد امنیت پایدار در شرق کشور از اهداف مهم به شمار می رود و شهید شوشتری قرار بود صبح امروز در پنجمین نشست در شهر پیشین از توابع شهرستان سرباز استان سیستان و بلوچستان با مردم بومی منطقه و سران قبایل به گفتگو بنشیند.


ما در وبلاگ اردوگاه تکریت ۱۱ به نوبه خود شهادت این عزیزان و خصوصا شهادت سرداررشید بزرگ اسلام و استان خراسان سردارسرتیپ پاسدار نورعلی شوشتری جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران و فرمانده سپاه در شرق وجنوب کشور و دیگر فرماندهان شهید را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم عج و فرمانده معظم کل قوا و خانواده این عزیزان ونیزبه رزمندگان و ایثارگران و مردم استان خراسان تسلیت عرض میکنیم و بازهم یاد و خاطره این سرداررشید اسلام را گرامی میداریم . و هیچ وقت یاد و خاطره وحماسه این سردار بزرگ را از یاد نخواهیم برد و راهش را ادامه خواهیم داد.

و بازهم میگوییم که هنوز درباغ شهادت باز بازاست .

یادشان گرامی و راهشان پر رهرو باد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر